BezpiecznaCiaza112023

Kiedy urzadzac pokoik dla dzidziusia???

13 lata 7 miesiąc temu #30324 przez Madzia89862
my zaczelismy jak malenstwo bylo w brzuszku.przez pierwsze 3 miesiace spal u nas ale potem kladlismy go u siebie w pokoiku i tak jest do teraz:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30594 przez natmur11
my zaczelismy urzadzac jak bylam jeszcze w ciazy ale ugraniczylismy sie tylko do pomalowania scian ustawienia komody i lozeczka ktore pod koniec ciazy przenieslismy do sypialni. i pokoik stoi narazie bo chce zeby niunia byla kolo mnie przynajmniej do czasu kiedy bede karmic ja piersia. wiec narazie niech zostanie tak jak jest a jak podrosnie to wtedy urzadzimy pokoic typowo dla niej bo przed porodem nie znalam plci dziecka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30703 przez kama
Ja niestety nie mogę się popisać pokojem dla dziewczynek. Obie będą spały z nami w sypialni oczywiście w swoich łóżeczkach, każda ma przygotowany swój kącik. Za pięć tygodni będę już szykować łóżeczko, bo z terminem może być różnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30713 przez Madzia89862
oj kama wazne ze beda mialy swoj kacik:)takie miejsce jedne jedyne dla nich samych:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34518 przez basba
Witajcie... My naszemu Skarbkowi urządzaliśmy pokoik kilka miesięcy przed narodzinami... Mąż zrobił mebelki a ja je pomalowałam :) Przez 8 miesięcy co prawda Antoś spał z nami ale bawiliśmy się u niego.
Obecnie pokoik wygląda jak na zdjęciach :))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34519 przez basba
c.d. zdjęc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34520 przez basba
jeszcze jedno...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34521 przez basba
nie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34861 przez Dorciaition
Gratuluję. Super urządzony :)

Ja jestem w 23 tygodniu ciąży. Na razie ograniczyłam się do pomalowania pokoju i wstawienia nowej komody. Najchętniej to kupiłabym już wszystko, ale mąż mnie powstrzymuje ;)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36285 przez sunaja21
sliczniusi pokoik!my dopiero teraz zabieramy sie za urzadzanie choc maluszek bedzie poczatkowo spal z nami ale lozeczko jest na kolkach i normalnie bedzie u siebie w pokoju!wiec chwilowo bedzie to skromny pokoik niemowlecy dopiero jak maluszek podrosnie to przerobimy go na taki typowy pokoik dzieciecy!


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48510 przez Green
Aktualnie maz wlasnie maluje pokoik dla Niuni w kolorze jasno zielonym i narazie to bedzie tyle z szykowania pokoiku .Wiosna prawdoopodobnie rozejrzymy sie a szafka do pokoiku lub komoda i lozeczkiem .
[/color][/size][/i]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #49670 przez paulina2209
my przed porodem wstawiliśmy łóżeczko i komodę. jak mała się urodziła to udekorowałam go misiami. my śpimy z maluchem w jej pokoiku. mam wrażenie że jak postanowimy spać już osobno to będzie musiała się przyzwyczaić tylko do tego że nie ma mamy a otoczenie zostanie jej znane.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50794 przez babinka
w pierwszej ciąży zaczęłam przygotowywać pokoik w 3 miesiącu. Jeździliśmy po sklepach, szukaliśmy w necie, zamawialiśmy. Kupiliśmy super mebelki, do samodzielnego złożenia, superanckie, tylko kompletował je jakiś sierota. Przychodziły do nas partiami przez kilka miesięcy, i w każdej paczce coś brakowało, masakra B) ostatnią szafkę złożyliśmy po moim powrocie do szpitala. więc generalnie byłam bardzo zadowolona, że zajęłam się tym tak szybko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50825 przez monami
ja urodziłam Zuzię w sierpniu a pokoik urządziliśmy w czerwcu - sama radosc :) a wkrótce przenosimy się do nowego mieszkania , wiec czeka nas powtórka :) i juz sie na to nie mogę doczekać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53805 przez czekoladka2904
A my chcemy, żeby nasze maleństwo przez pierwszych kilka miesięcy było w naszej sypialni. Będzie wygodniej, bo chcę je mieć blisko i jak najdłużej karmić piersią :)
A jak już podrośnie to pomyślimy nad pokoikiem :woohoo:

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl